Polityka Prywatności

Poniższa polityka prywatności opisuje Twoje prawo do prywatności w zakresie gromadzenia, wykorzystywanie, dzielenia i ochrony danych osobowych przez COMDA®. Polityka prywatności odnosi się do strony internetowej www.comda.pl oraz wszystkich usług oferowanych przez COMDA®. Proszę uważnie przeczytać informacje o ochronie danych osobowych przed skorzystaniem z naszych usług.

 

Klauzula poufności (NDA) dla klientów COMDA®

COMDA® respektuje twoją własność intelektualną oraz pracę twórczą. Wszelkie zasoby, przekazane COMDA będą użyte tylko do wspólnych celów. Twoje prawa autorskie zawsze będą należały do Ciebie.

COMDA® nie będzie wykorzystywać grafiki i innych praw własności intelektualnej do użytku w jakimkolwiek innym celu. Pod żadnym pozorem nie będzie ich odsprzedawać, czy przekazywać podmiotom trzecim .

COMDA® gwarantuje, że wszystkie informacje , którymi podzielisz się z nami , w tym grafiki, inne własności intelektualne , informacje kontaktowe, notatki klienta, zawsze pozostaną poufne.

COMDA® nie skontaktuje klientów lub klientów swoich klientów. Szanujemy Twoj biznes w 100%.

 

Twoje dane są bezpieczne

Ta strona używa technologii zabezpieczeń, aby chronić prywatność i bezpieczeństwo informacji naszych partnerów. Strona posiada szczególne środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i zmianą informacji . Wszystkie dane przechodzące z komputera do tej strony poprzez protokół HTTPS są uwierzytelniane i szyfrowane za pomocą 256-bitowego klucza szyfrowania Secure Socket Layer (SSL). Jest to najbardziej zaawansowany poziom szyfrowania na dzień dzisiejszy. Oznacza to, że wszelkie informacje wysyłane z komputera są zaszyfrowane w taki sposób, aby były zupełnie niezrozumiałe , jeśli zostaną przechwycone. Sprawdź czy przy adresie w Twojej przeglądarce widnieje ikonka kłódki. Jeśli tak masz pewność, że szyfrowanie jest aktywne i że komunikujesz się za pomocą bezpiecznego łącza.

 

Jakie informacje gromadzimy ?

Ta uwaga dotyczy wszystkich informacji, które są zbierane poprzez strony COMDA®. Gromadzone są następujące typy informacji osobistych :

  • Adres e-mail
  • Adres IP do celów wykrywania oszustw
  • Wnioski o udzielenie informacji dla klienta
  • Zamówienia i ich szczegóły
  • Informacja przechowywane w plikach cookies

 

Jak wykorzystujemy Twoje informacje?

Dane osobowe podane podczas składania zamówienia są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia . Nie udostępniamy tych informacji osobom trzecim.

Adres e-mail , który podasz w formularzu kontaktu / zamówienia służy tylko do powiadamiania o stanie zamówienia i wysyłania okolicznościowych biuletynów informacyjnych COMDA® . Nie korzystamy z tego adresu e-mail do innych celów. Nie dzielimy się adresami email z podmiotami trzecimi.

Nigdy nie używamy i nie udostępniamy zgromadzonych informacji osobowych jeśli nie są one ściśle powiązane z opisanymi powyżej. Zawsze i w dowolnym momencie dajemy możliwość rezygnacji z wykorzystywania zgromadzonych danych.

 

Skontaktuj się z nami:

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące usług COMDA® , prosimy o kontakt : 

email: support@comda.pl

tel.+48 22 100 66 45

fax +48 22 100 66 72

© 2009-2014 COMDA®